Чемпионат Украины по футболу

# КомандаО
1. Говерла 84 
 
 1:0  
 1:1  
 1:0  
 1:2  
 5:0  
 0:0  
 4:0  
 0:1  
 2:0  
 2:2  
 1:0  
 2:0  
 1:0  
 2:3  
 2:0  
 3:2  
 1:0  
 2:0  
 2:0  
 1:0  
 4:1  
 1:0  
 2:0  
 1:0  
 3:1  
 2:0  
 6:0  
 1:0  
 3:0  
 1:0  
 2:1  
 3:1  
 4:0  
 0:1  
2. Металлург 76 1:1  
 0:1  
 
 
 1:0  
 1:2  
 5:2  
 1:2  
 4:0  
 0:0  
 3:2  
 2:3  
 2:1  
 0:1  
 3:0  
 1:1  
 4:2  
 1:0  
 2:1  
 1:1  
 4:1  
 0:4  
 3:2  
 2:1  
 1:0  
 4:1  
 5:1  
 2:0  
 3:0  
 1:0  
 1:0  
 2:1  
 4:0  
 4:0  
 4:0  
 5:1  
3. Севастополь 76 2:1  
 0:1  
 2:1  
 0:1  
 
 
 1:1  
 1:0  
 1:1  
 2:0  
 0:0  
 1:1  
 1:0  
 3:2  
 2:1  
 0:0  
 1:0  
 2:3  
 3:1  
 1:3  
 2:0  
 1:0  
 0:0  
 4:1  
 5:1  
 0:0  
 2:0  
 2:0  
 1:0  
 3:1  
 3:0  
 1:0  
 2:1  
 5:1  
 4:0  
 2:0  
4. Арсенал 62 0:0  
 0:5  
 2:1  
 2:5  
 0:1  
 1:1  
 
 
 0:0  
 2:1  
 1:0  
 0:0  
 1:0  
 2:0  
 3:2  
 2:3  
 1:1  
 2:2  
 0:2  
 2:1  
 2:1  
 0:3  
 1:0  
 2:2  
 2:0  
 2:0  
 2:1  
 2:0  
 0:0  
 0:1  
 5:0  
 2:1  
 1:2  
 3:2  
 2:0  
 4:1  
5. Крымтеплица 60 1:0  
 0:4  
 0:0  
 0:4  
 0:2  
 1:1  
 1:2  
 0:0  
 
 
 0:1  
 1:0  
 0:0  
 2:0  
 4:1  
 3:2  
 4:3  
 2:2  
 3:2  
 1:1  
 2:0  
 1:0  
 3:0  
 0:1  
 2:0  
 0:0  
 2:1  
 2:1  
 4:1  
 1:1  
 2:1  
 2:3  
 2:2  
 2:0  
 2:1  
 0:1  
6. Буковина 57 2:2  
 0:2  
 3:2  
 2:3  
 1:1  
 0:0  
 0:0  
 0:1  
 0:1  
 1:0  
 
 
 2:1  
 0:3  
 1:0  
 2:2  
 1:1  
 2:0  
 0:0  
 1:1  
 3:2  
 0:1  
 1:0  
 1:0  
 1:1  
 2:0  
 3:1  
 0:1  
 1:0  
 1:1  
 1:0  
 2:1  
 2:0  
 0:0  
 0:0  
 2:1  
7. Динамо-2 50 0:2  
 0:1  
 1:0  
 1:2  
 2:3  
 0:1  
 0:2  
 0:1  
 0:2  
 0:0  
 3:0  
 1:2  
 
 
 1:3  
 2:0  
 2:1  
 2:1  
 1:0  
 0:3  
 2:2  
 2:3  
 2:1  
 0:1  
 0:0  
 2:1  
 2:0  
 1:1  
 0:0  
 0:4  
 1:0  
 2:1  
 3:1  
 3:0  
 5:0  
 1:0  
8. Сталь 50 3:2  
 0:1  
 1:1  
 0:3  
 0:0  
 1:2  
 3:2  
 2:3  
 2:3  
 1:4  
 2:2  
 0:1  
 0:2  
 3:1  
 
 
 0:0  
 0:4  
 3:0  
 4:3  
 1:1  
 1:0  
 2:0  
 0:1  
 0:0  
 3:0  
 2:2  
 1:2  
 2:1  
 2:1  
 2:2  
 2:1  
 3:0  
 0:3  
 2:0  
 3:2  
9. Гелиос 48 2:3  
 0:2  
 0:1  
 2:4  
 3:2  
 0:1  
 2:2  
 1:1  
 2:2  
 3:4  
 0:2  
 1:1  
 1:2  
 1:2  
 4:0  
 0:0  
 
 
 0:0  
 2:1  
 3:2  
 1:2  
 2:1  
 1:1  
 2:1  
 0:1  
 2:1  
 0:0  
 1:1  
 3:1  
 4:2  
 0:2  
 3:0  
 3:0  
 2:0  
 3:1  
10. Нефтяник 44 0:2  
 0:1  
 1:1  
 1:2  
 3:1  
 1:3  
 1:2  
 2:0  
 1:1  
 2:3  
 1:1  
 0:0  
 3:0  
 0:1  
 3:4  
 0:3  
 1:2  
 0:0  
 
 
 5:1  
 1:1  
 0:1  
 1:2  
 0:4  
 1:0  
 1:1  
 4:1  
 3:1  
 1:1  
 3:0  
 0:2  
 3:0  
 2:0  
 2:1  
 2:0  
11. Звезда 44 0:1  
 0:2  
 4:0  
 1:4  
 0:1  
 0:2  
 3:0  
 1:2  
 0:1  
 0:2  
 1:0  
 2:3  
 3:2  
 2:2  
 0:1  
 1:1  
 2:1  
 2:3  
 1:1  
 1:5  
 
 
 2:0  
 1:1  
 3:0  
 1:1  
 4:1  
 2:0  
 2:3  
 3:1  
 2:1  
 1:3  
 4:1  
 0:1  
 4:1  
 0:1  
12. Олимпик 40 0:1  
 1:4  
 1:2  
 2:3  
 1:4  
 0:0  
 2:2  
 0:1  
 1:0  
 0:3  
 0:1  
 0:1  
 1:0  
 1:2  
 1:0  
 0:2  
 1:1  
 1:2  
 2:1  
 1:0  
 1:1  
 0:2  
 
 
 0:0  
 0:1  
 3:0  
 1:3  
 1:0  
 1:1  
 0:0  
 2:1  
 3:2  
 2:3  
 4:0  
 4:0  
13. Нива 32 0:1  
 0:2  
 1:4  
 0:1  
 0:0  
 1:5  
 0:2  
 0:2  
 0:0  
 0:2  
 0:2  
 1:1  
 1:2  
 0:0  
 0:3  
 0:0  
 1:0  
 1:2  
 0:1  
 4:0  
 1:1  
 0:3  
 1:0  
 0:0  
 
 
 0:1  
 1:0  
 0:0  
 1:0  
 0:1  
 1:0  
 4:1  
 0:0  
 1:1  
 1:1  
14. Титан 32 0:2  
 1:3  
 0:2  
 1:5  
 0:2  
 0:2  
 0:2  
 1:2  
 1:2  
 1:2  
 1:0  
 1:3  
 1:1  
 0:2  
 2:1  
 2:2  
 0:0  
 1:2  
 1:4  
 1:1  
 0:2  
 1:4  
 3:1  
 0:3  
 0:1  
 1:0  
 
 
 1:0  
 2:5  
 0:0  
 0:2  
 3:0  
 2:0  
 2:0  
 3:1  
15. ФК Одесса 31 0:1  
 0:6  
 0:1  
 0:3  
 1:3  
 0:1  
 1:0  
 0:0  
 1:1  
 1:4  
 1:1  
 0:1  
 4:0  
 0:0  
 1:2  
 1:2  
 1:3  
 1:1  
 1:1  
 1:3  
 1:3  
 3:2  
 1:1  
 0:1  
 0:1  
 0:0  
 5:2  
 0:1  
 
 
 3:0  
 0:0  
 2:2  
 1:0  
 2:3  
 4:1  
16. Николаев 28 0:1  
 0:3  
 1:2  
 0:1  
 0:1  
 0:3  
 1:2  
 0:5  
 3:2  
 1:2  
 1:2  
 0:1  
 1:2  
 0:1  
 1:2  
 2:2  
 2:0  
 2:4  
 2:0  
 0:3  
 3:1  
 1:2  
 1:2  
 0:0  
 0:1  
 1:0  
 2:0  
 0:0  
 0:0  
 0:3  
 
 
 2:0  
 2:1  
 3:0  
 1:2  
17. Энергетик 19 1:3  
 1:2  
 0:4  
 0:4  
 1:5  
 1:2  
 2:3  
 2:1  
 0:2  
 2:2  
 0:0  
 0:2  
 0:3  
 1:3  
 3:0  
 0:3  
 0:3  
 0:3  
 0:2  
 0:3  
 1:0  
 1:4  
 3:2  
 2:3  
 0:0  
 1:4  
 0:2  
 0:3  
 0:1  
 2:2  
 1:2  
 0:2  
 
 
 1:0  
 0:3  
18. ФК Львов 18 1:0  
 0:4  
 1:5  
 0:4  
 0:2  
 0:4  
 1:4  
 0:2  
 1:0  
 1:2  
 1:2  
 0:0  
 0:1  
 0:5  
 2:3  
 0:2  
 1:3  
 0:2  
 0:2  
 1:2  
 1:0  
 1:4  
 0:4  
 0:4  
 1:1  
 1:1  
 1:3  
 0:2  
 1:4  
 3:2  
 2:1  
 0:3  
 3:0  
 0:1  
 
 

З ФК "Львів" знято 3 очки згідно з рішенням ДК №30 від 31.05.2012 року. З ФК "Миколаїв" знято 3 очки згідно з рішенням ДК №30 від 31.05.2012 року

БОМБАРДИРЫ

Игорь Рогованов

Игорь Рогованов
Нападающий

5 мячей



Евгений Прокопенко

Евгений Прокопенко
Нападающий

5 мячей



Дмитрий Матвиенко

Дмитрий Матвиенко
Защитник

3 мяча


ИГРОКИ ИЮЛЯ

Александр Смирнов
Полузащитник
средний бал - 5
голосов - 5



Максим Супрун
Полузащитник
средний бал - 5
голосов - 4



Алексей Ткач
Полузащитник
средний бал - 4.75
голосов - 4


ДНИ РОЖДЕНИЯ

Константин Куклин
Тренер (группа начальной подготовки)

19 июля - 31 год



Валерий Деребенец
Защитник

17 августа - 23 года



Юрий Доброволянский
Администратор

23 августа - 60 лет