Чемпионат Украины по футболу

# КомандаО
1. Говерла 84 
 
 1:0  
 1:1  
 1:0  
 1:2  
 5:0  
 0:0  
 4:0  
 0:1  
 2:0  
 2:2  
 1:0  
 2:0  
 1:0  
 2:3  
 2:0  
 3:2  
 1:0  
 2:0  
 2:0  
 1:0  
 4:1  
 1:0  
 2:0  
 1:0  
 3:1  
 2:0  
 6:0  
 1:0  
 3:0  
 1:0  
 2:1  
 3:1  
 4:0  
 0:1  
2. Металлург 76 1:1  
 0:1  
 
 
 1:0  
 1:2  
 5:2  
 1:2  
 4:0  
 0:0  
 3:2  
 2:3  
 2:1  
 0:1  
 3:0  
 1:1  
 4:2  
 1:0  
 2:1  
 1:1  
 4:1  
 0:4  
 3:2  
 2:1  
 1:0  
 4:1  
 5:1  
 2:0  
 3:0  
 1:0  
 1:0  
 2:1  
 4:0  
 4:0  
 4:0  
 5:1  
3. Севастополь 76 2:1  
 0:1  
 2:1  
 0:1  
 
 
 1:1  
 1:0  
 1:1  
 2:0  
 0:0  
 1:1  
 1:0  
 3:2  
 2:1  
 0:0  
 1:0  
 2:3  
 3:1  
 1:3  
 2:0  
 1:0  
 0:0  
 4:1  
 5:1  
 0:0  
 2:0  
 2:0  
 1:0  
 3:1  
 3:0  
 1:0  
 2:1  
 5:1  
 4:0  
 2:0  
4. Арсенал 62 0:0  
 0:5  
 2:1  
 2:5  
 0:1  
 1:1  
 
 
 0:0  
 2:1  
 1:0  
 0:0  
 1:0  
 2:0  
 3:2  
 2:3  
 1:1  
 2:2  
 0:2  
 2:1  
 2:1  
 0:3  
 1:0  
 2:2  
 2:0  
 2:0  
 2:1  
 2:0  
 0:0  
 0:1  
 5:0  
 2:1  
 1:2  
 3:2  
 2:0  
 4:1  
5. Крымтеплица 60 1:0  
 0:4  
 0:0  
 0:4  
 0:2  
 1:1  
 1:2  
 0:0  
 
 
 0:1  
 1:0  
 0:0  
 2:0  
 4:1  
 3:2  
 4:3  
 2:2  
 3:2  
 1:1  
 2:0  
 1:0  
 3:0  
 0:1  
 2:0  
 0:0  
 2:1  
 2:1  
 4:1  
 1:1  
 2:1  
 2:3  
 2:2  
 2:0  
 2:1  
 0:1  
6. Буковина 57 2:2  
 0:2  
 3:2  
 2:3  
 1:1  
 0:0  
 0:0  
 0:1  
 0:1  
 1:0  
 
 
 2:1  
 0:3  
 1:0  
 2:2  
 1:1  
 2:0  
 0:0  
 1:1  
 3:2  
 0:1  
 1:0  
 1:0  
 1:1  
 2:0  
 3:1  
 0:1  
 1:0  
 1:1  
 1:0  
 2:1  
 2:0  
 0:0  
 0:0  
 2:1  
7. Динамо-2 50 0:2  
 0:1  
 1:0  
 1:2  
 2:3  
 0:1  
 0:2  
 0:1  
 0:2  
 0:0  
 3:0  
 1:2  
 
 
 1:3  
 2:0  
 2:1  
 2:1  
 1:0  
 0:3  
 2:2  
 2:3  
 2:1  
 0:1  
 0:0  
 2:1  
 2:0  
 1:1  
 0:0  
 0:4  
 1:0  
 2:1  
 3:1  
 3:0  
 5:0  
 1:0  
8. Сталь 50 3:2  
 0:1  
 1:1  
 0:3  
 0:0  
 1:2  
 3:2  
 2:3  
 2:3  
 1:4  
 2:2  
 0:1  
 0:2  
 3:1  
 
 
 0:0  
 0:4  
 3:0  
 4:3  
 1:1  
 1:0  
 2:0  
 0:1  
 0:0  
 3:0  
 2:2  
 1:2  
 2:1  
 2:1  
 2:2  
 2:1  
 3:0  
 0:3  
 2:0  
 3:2  
9. Гелиос 48 2:3  
 0:2  
 0:1  
 2:4  
 3:2  
 0:1  
 2:2  
 1:1  
 2:2  
 3:4  
 0:2  
 1:1  
 1:2  
 1:2  
 4:0  
 0:0  
 
 
 0:0  
 2:1  
 3:2  
 1:2  
 2:1  
 1:1  
 2:1  
 0:1  
 2:1  
 0:0  
 1:1  
 3:1  
 4:2  
 0:2  
 3:0  
 3:0  
 2:0  
 3:1  
10. Нефтяник 44 0:2  
 0:1  
 1:1  
 1:2  
 3:1  
 1:3  
 1:2  
 2:0  
 1:1  
 2:3  
 1:1  
 0:0  
 3:0  
 0:1  
 3:4  
 0:3  
 1:2  
 0:0  
 
 
 5:1  
 1:1  
 0:1  
 1:2  
 0:4  
 1:0  
 1:1  
 4:1  
 3:1  
 1:1  
 3:0  
 0:2  
 3:0  
 2:0  
 2:1  
 2:0  
11. Звезда 44 0:1  
 0:2  
 4:0  
 1:4  
 0:1  
 0:2  
 3:0  
 1:2  
 0:1  
 0:2  
 1:0  
 2:3  
 3:2  
 2:2  
 0:1  
 1:1  
 2:1  
 2:3  
 1:1  
 1:5  
 
 
 2:0  
 1:1  
 3:0  
 1:1  
 4:1  
 2:0  
 2:3  
 3:1  
 2:1  
 1:3  
 4:1  
 0:1  
 4:1  
 0:1  
12. Олимпик 40 0:1  
 1:4  
 1:2  
 2:3  
 1:4  
 0:0  
 2:2  
 0:1  
 1:0  
 0:3  
 0:1  
 0:1  
 1:0  
 1:2  
 1:0  
 0:2  
 1:1  
 1:2  
 2:1  
 1:0  
 1:1  
 0:2  
 
 
 0:0  
 0:1  
 3:0  
 1:3  
 1:0  
 1:1  
 0:0  
 2:1  
 3:2  
 2:3  
 4:0  
 4:0  
13. Нива 32 0:1  
 0:2  
 1:4  
 0:1  
 0:0  
 1:5  
 0:2  
 0:2  
 0:0  
 0:2  
 0:2  
 1:1  
 1:2  
 0:0  
 0:3  
 0:0  
 1:0  
 1:2  
 0:1  
 4:0  
 1:1  
 0:3  
 1:0  
 0:0  
 
 
 0:1  
 1:0  
 0:0  
 1:0  
 0:1  
 1:0  
 4:1  
 0:0  
 1:1  
 1:1  
14. Титан 32 0:2  
 1:3  
 0:2  
 1:5  
 0:2  
 0:2  
 0:2  
 1:2  
 1:2  
 1:2  
 1:0  
 1:3  
 1:1  
 0:2  
 2:1  
 2:2  
 0:0  
 1:2  
 1:4  
 1:1  
 0:2  
 1:4  
 3:1  
 0:3  
 0:1  
 1:0  
 
 
 1:0  
 2:5  
 0:0  
 0:2  
 3:0  
 2:0  
 2:0  
 3:1  
15. ФК Одесса 31 0:1  
 0:6  
 0:1  
 0:3  
 1:3  
 0:1  
 1:0  
 0:0  
 1:1  
 1:4  
 1:1  
 0:1  
 4:0  
 0:0  
 1:2  
 1:2  
 1:3  
 1:1  
 1:1  
 1:3  
 1:3  
 3:2  
 1:1  
 0:1  
 0:1  
 0:0  
 5:2  
 0:1  
 
 
 3:0  
 0:0  
 2:2  
 1:0  
 2:3  
 4:1  
16. Николаев 28 0:1  
 0:3  
 1:2  
 0:1  
 0:1  
 0:3  
 1:2  
 0:5  
 3:2  
 1:2  
 1:2  
 0:1  
 1:2  
 0:1  
 1:2  
 2:2  
 2:0  
 2:4  
 2:0  
 0:3  
 3:1  
 1:2  
 1:2  
 0:0  
 0:1  
 1:0  
 2:0  
 0:0  
 0:0  
 0:3  
 
 
 2:0  
 2:1  
 3:0  
 1:2  
17. Энергетик 19 1:3  
 1:2  
 0:4  
 0:4  
 1:5  
 1:2  
 2:3  
 2:1  
 0:2  
 2:2  
 0:0  
 0:2  
 0:3  
 1:3  
 3:0  
 0:3  
 0:3  
 0:3  
 0:2  
 0:3  
 1:0  
 1:4  
 3:2  
 2:3  
 0:0  
 1:4  
 0:2  
 0:3  
 0:1  
 2:2  
 1:2  
 0:2  
 
 
 1:0  
 0:3  
18. ФК Львов 18 1:0  
 0:4  
 1:5  
 0:4  
 0:2  
 0:4  
 1:4  
 0:2  
 1:0  
 1:2  
 1:2  
 0:0  
 0:1  
 0:5  
 2:3  
 0:2  
 1:3  
 0:2  
 0:2  
 1:2  
 1:0  
 1:4  
 0:4  
 0:4  
 1:1  
 1:1  
 1:3  
 0:2  
 1:4  
 3:2  
 2:1  
 0:3  
 3:0  
 0:1  
 
 

З ФК "Львів" знято 3 очки згідно з рішенням ДК №30 від 31.05.2012 року. З ФК "Миколаїв" знято 3 очки згідно з рішенням ДК №30 від 31.05.2012 року

Турнирная таблица

1. Ростов-2 Ростов-2 23
2. Легион Легион 23
3. Форте Форте 23
4. Астрахань Астрахань 23
5. Рубин Ялта Рубин Ялта 22
6. Севастополь Севастополь 22
7. Динамо Ставрополь Динамо Ставрополь 20
8. Ангушт Ангушт 18
9. Спартак-Нальчик Спартак-Нальчик 16
10. Кубань Холдинг Кубань Холдинг 16
11. Строитель Строитель 16
12. Нарт Нарт 16
13. Биолог-Новокубанск Биолог-Новокубанск 15
14. Победа Победа 12
15. Дружба Дружба 10
16. Алания-2 Алания-2 8
17. Динамо-2 Динамо-2 2
ПОДРОБНАЯ ТАБЛИЦА

БОМБАРДИРЫ

Александр Оболенцев

Александр Оболенцев
Полузащитник

4 мяча



Виталий Мироненко

Виталий Мироненко
Полузащитник

3 мяча



Александр Смирнов

Александр Смирнов
Полузащитник

3 мяча


ИГРОКИ ИЮНЯ

Александр Оболенцев
Полузащитник
средний бал - 5
голосов - 2



Редван Османов
Нападающий
средний бал - 4.67
голосов - 3



Александр Смирнов
Полузащитник
средний бал - 4.67
голосов - 3


ДНИ РОЖДЕНИЯ

Егор Тупик
Вратарь

27 июня - 19 лет



Игорь Бут
Видеооператор

6 июля - 40 лет



Дмитрий Иванов
Нападающий

7 июля - 26 лет